Kwi 23, 2018 - 04:51 PM - Nie masz konta? Zarejestruj się
 

Regulaminy

Zasady poufności dla strony LEONIKI. SERWIS DLA DZIECI

Wstęp

Autor strony szanuje Twoje prawo do prywatności i nie chce Cię narażać na jej utratę. Niniejszy dokument odnosi się do danych, które zbiera ten serwis. Nie są to dane osobowe! Nie muszisz podawać swojego prawdziwego imienia ani nazwiska. Jednak możemy zarejestrować Twój adres IP i czynności, które wykonasz na stronie.
Dokument jest aneksem do Regulaminu korzystania z serwisu.

1. Zbieranie danych

Zarejestrowanie się w serwisie wymaga jedynie podania prawidłowego i unikalnego adresu e-mail i nazwy użytkownika. Nie musisz podawać żadnych danych osobowych! Pamiętaj jednak, że Twój e-mail i nazwa użytkownika są jawne lub mogą zostać odczytane z kodu strony lub pozyskane w drodze włamania. Autor ma do nich pełen dostęp, może także wykorzystywać informacje zapisane w logach serwera, statystykach i innych mechanizmach śledzących.

2. Zakres wykorzystania danych

Twoje dane są zbierane głównie dla Twojej wygody. Nie zostaną sprzedane ani przekazane w inny sposób żadnym firmom ani osobom trzecim. Wyjątek stanowi przekazanie danych organom państwowym na ich pisemne żądanie. Autor może także użyć Twoich danych zgodnie z własną wolą, jeśli naruszysz regulamin serwisu lub polskie prawo. Twoje dane mogą zostać zapisane przez programy firm trzecich (boty) automatycznie przeszukujących sieć Internet.>

3. Pliki cookie

Serwis posługuje się plikami cookie jako standardową metodą zapisywania ustawień użytkownika. Od informacji zapisanych w tych plikach może zależeć sposób działania serwisu, treść przekazu reklamowego Autora itp. Do plików tych nie mają dostępu reklamy stron trzecich.

4. Zmiana danych lub usunięcie konta

Przysługuje Ci prawo do zmiany danych zapisanych podczas rejestracji. Możesz to zrobić poprzez osobisty panel administracji konta. Masz prawo zażądać usunięcia swojego konta pisząc do leonik@leoniki.pl. Jednakże stworzone przez ciebie posty lub inne informacje przesłane wcześniej podlegają wewnętrznej polityce przechowywania treści i nie muszą zostać skasowane razem z kontem.

5. Zmiany w zasadach prywatności

Okresowo Autor może wprowadzać zmiany do niniejszego dokumentu. Zostaniesz o tym poinformowany za pomocą ogłoszenia na stronie głównej.

6. Zapewnienie bezpieczeństwa danym

Autor dołoży wszelkich starań, by Twoje dane nie zostały wykradzione. Ponieważ jednak nie istnieją strony całkowicie bezpieczne, Autor nie ponosi odpowiedzialności za utratę poufności danych na skutek włamania i nie daje gwarancji bezawaryjnego działania serwisu.

7. Kontakt

Możesz zadawać konkretne pytania odnośnie do Zasad Korzystania z Serwisu lub Zasad Poufności pisząc na adres leonik@leoniki.pl.

pszczolka1 pszczolka2 pszczolka3

Strona dostosowana do rozdzielczości 1024x768

Dodaj do czytnika RSS